פיקוח עליון בעיצוב פנים

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל הנושא של עיצוב פנים זה לפקח על כך שהעובדה אכן מתבצעת בשטח כפי שהיא תוכננה. לכן, אם גם אתם רוצים שהדירה שלכם תיראה יפה ואם אתם מחפשים אדריכלית פנים מומחית שתוכל ללוות את כל הפרויקט שלכם בשלביו השונים, הגעתם למקום הנכון! שמי עפה ואני עוסקת בתחום הזה מזה שנים, כך שאם תיפנו אלי תוכלו ליהנות משירות שכולל:

- ניסיון של שנים בתחום

- ידע מקצועי ושירות אדיב

- צוות של אנשי מקצוע מובילים

אחרי שאפגוש אתכם ואבין למה בדיוק אתם מצפים, אוכל להכין עבורכם את התוכניות לעיצוב הבית שעליו תמיד חלמתם. בנוסף לכך, חלק מהשירות שאני מציעה ללקוחות שלי כולל, בין היתר, את הפיקוח העליון על כל העבודה, כך שאני אהיה אחראית אישית לתוצאה הסופית.

תוכניות מקצועיות חוסכות טעויות

הדבר הנוסף שצריך לדעת על כל התחום של עיצוב פנים, זה שתוכניות מקצועיות יכולות לחסוך כסף, זמן וטעויות מיותרות. זו הסיבה לכך שאני עושה שימוש, בין היתר, בתוכנות תלת מימד, שכן בצורה כזאת הלקוח יכול להבין טוב יותר מה אני מתכננת עבורו. זו גם הסיבה לכך שאני מקפידה לעשות תוכניות חשמל ותוכניות עבור הקבלנים, שכן רק כך השליטה על כל הנעשה היא מקסימאלית. אשמח לקחת את הפרויקט שלכם מההתחלה ועד הסוף ואני מבטיחה לכם שעם הניסיון ועם הידע שלי התוצאה הסופית תהיו כזאת שלא תוכלו להתעלם ממנה. צרו עימי קשר עוד היום ונתחיל ביחד להפוך את החלום שלכם למציאות.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: