הכנת תוכניות תלת ממדיות

אם לא מזמן הגשמתם חלום וקניתם דירה, אתם בוודאי רוצים שהיא תיראה הכי טוב שאפשר. אין כל טעם לעבוד כל החיים, לקנות נכס ובסופו של דבר לא לאהוב את המקום שבו אתם גרים, ואני כאן כדי לעזור לכם בנושא הזה. שמי עפרה ואני אדריכלית פנים שעוסקת בתחום מזה שנים רבות, כך שאם אתם חולמים לעצב את הבית שלכם אחרת, אוכל לסייע לכם. יש לי משרד עצמאי שאני מנהלת כבר שנים ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת ושימוש בהדמיות תלת מימד תוכלו לקחת חלק פעיל בכל שלב בעיצוב הבית שלכם ובהגשמת חלומותיכם.

שלבי העבודה

כדי שאוכל לעצב את הדירה שלכם כמו שאתם רוצים וכדי שהיא תיראה מושלמת, אעבוד איתכם במספר שלבים מסודרים כאשר בכל אחד מהם אלווה אתכם באופן אישי:

1. שלב גיבוש הקונספט

2. הכנת התוכניות התלת ממדיות

3. בחירת החומרים, הריצוף והריהוט לדירה

4. בחירת התאורה והטקסטיל לבית

אחרי שנעבור את כל השלבים האלה תגיעו לרגע שבו תיכנסו לבית החדש שלכם ולא תוכלו שלא להתאהב בו, כי תראה בו את כל מה שתמיד חלמתם עליו.

תכנון מונע טעויות

בין אם מדובר על התכנון של תוכניות תלת מימד ובין אם מדובר על תכנון של תוכניות החשמל לבית, אתם תראו שככל שנתכנן את הדברים יותר זמן מראש כך התוצאה תהייה טובה יותר. הניסיון שלי, הידע והציוד שעומדים לרשותי הופכים את השירות שאני מעניקה לכל לקוח לשירות מצוין כך שם אתם בוודאי תצאו מרוצים.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: