עיצוב פנים כפרי

כל אחד מאיתנו, כשהוא חושב על עיצוב פנים כפרי חושב בדרך כלל על בית חם, על הרבה אנשים שנמצאים בו ועל ארוחות ערב מפנקות במיוחד. בעיצוב פנים כפרי אנחנו יכולים לראות חללים חמימים שיכולים להתאים לשימוש כל בני המשפחה, כך שזה ברור מדוע כולנו מעוניינים ליצור בית עם אופי כזה.

אם בעבר עיצוב פנים בתל אביב כלל בעיקר הרבה מאוד פרטים ועומס בחללי הבית השונים שיצרו אווירה של כבדות, הרי שהיום הדברים השתנו והיום המגמה היא דווקא לעצב עם כמה שפחות אלמנטים. בעבר נעשה שימוש רב בעץ מלא וכמה שיותר כהה, דבר שהכביד על האווירה כולה בבית, אך היום המגמה היא דווקא להשתמש בעצים בצבעים בהירים יותר שיוצרים אווירה קלילה.

עיצוב כפרי מודרני

בימינו כאשר מדברים על עיצוב פנים בסגנון כפרי ניתן לראות שלא רק הצבעים שבוחרים להשתמש בהם בהירים יותר, אלא גם נעשה שימוש ברצפת פרקט נעימה. זה יוצר תחושת כפריות וביתיות אך זה לא מכביד ולכן שימוש בפרקט הפך להיות נפוץ כל כך. האריחים, שיכולים להיות בגדלים לא אחידים ולא גדולים במיוחד, תורמים לתחושת המראה הביתי המיושן וזה עוד אלמנט שניתן למצוא בלא מעט בתים שהסגנון בהם הוא כמה שיותר כפרי.

כפרי ועדכני

היום נעשה שימוש בצבעים יותר קרים לצורך יצירת מראה כפרי אך מודרני, והרעיון הוא לשים לב לכל הפרטים הגדולים והקטנים שמרכיבים את הבית כולו. אין ספק שעיצוב כזה יכול להתאים לאנשים רבים ואפשר ליצור אותו במסגרות תקציביות שונות כך שאתם מוזמנים לפנות אלינו לקביעת פגישת ייעוץ ראשונה.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: