עיצוב משרד קטן

בשנים האחרונות ניתן לראות עוד ועוד אנשים שעובדים מהבית, וחשוב ביותר להבין שגם כשעובדים מהבית יש צורך לעצב את המשרד. הרבה יותר נעים לעבוד ממשרד מעוצב וכדאי להתייחס לכל הפרטים שיהפכו אותו למקום שנחמד להיכנס אליו.

המשרד הקטן צריך להיות מאוד פרקטי ונוח לעבודה, ולכן אחרי שבוחרים את החלל המתאים צריך גם לענות על מספר שאלות: האם המשרד מיועד לאחד מבני הזוג או לשניהם? האם אנחנו עתידים לארח בו אנשים ולקוחות או שהוא צריך לשמש רק אותנו? כל הפרטים האלה חשובים כי זה מה שיקבע איך נעצב את המשרד בצורה נכונה.

בחירת הרהיטים והמיקום שלהם

הדבר הראשון שבדרך כלל אנחנו בוחרים למשרד הביתי שלנו, זה השולחן, כי זה המקום שבו אנו יושבים ועובדים. רצוי למקם אותו כשהוא פונה אל הדרך כי זה נותן יותר תחושה של שליטה ושל ביטחון, בין אם אתם עתידים לקבל קהל במשרד הזה ובין אם לא. מאוד מומלץ לוודא שיש מספיק שקעי חשמל על יד השולחן כי זה יהפוך את הכול להרבה יותר נוח, אם כי תמיד אפשר להתקין שקעים חדשים או להשתמש במאריכים.

ההתאמה בין הרהיטים השונים

אחד מהדברים הכי חשובים שצריך לקחת בחשבון כשרוצים לעצב משרד קטן, זה שיהיה קשר בין הרהיטים השונים שבו. אם סביבת העבודה תהייה יותר מעוצבת, נקייה ונוחה כך גם העבודה תהייה יותר פרודוקטיבית ולכן יש לקחת את הנושא הזה בחשבון כשבוחרים את הרהיטים השונים למשרד הביתי.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: