הום סטיילינג – עיצוב בצבע

אין ספק שאחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לקחת בחשבון ולהשתמש בו כשרוצים לעצב את הבית, זה הצבעים שבהם אנחנו בוחרים.

קשה לדמיין איך היו נראים החיים שלנו ללא צבעים, ולכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם תוהים באיזה צבעים לבחור ואיך להשתמש בהם נכון. זו אחת מהדרכים הכי טובות ונוחות לעצב חדר, כי אם מעצבים אותו בעזרת צביעת הקירות מייד נותנים לו אישיות מסוימת ואווירה מיוחדת.

סוגים שונים של צבעים

הדבר הראשון שאתם צריכים לדעת על שימוש בצבעים, זה שיש הרבה מאוד סוגים של צבעים, וניתן לראות זאת כבר תוך כדי חיפוש קצר באינטרנט. יש מרכזי מידע גדולים ואתרי אינטרנט של החברות שמוכרות צבעים מיוחדים, כך שאפשר גם להבין מדוע אתם מרגישים מבולבלים אל מול המבחר הרב. הפתרון הטוב ביותר יהיה לקנות מעט צבע ולנסות לצבוע בעזרתו את המקום שאתם רוצים לעצב, וכך תראו האם זה מתאים או לא והאם הצבע מספיק איכותי. זה יעזור לכם להבין האם הגוון שבו בחרתם באמת מתאים לאלמנטים האחרים שיש בחדר והאם זו הבחירה הטובה ביותר גם מבחינת הגוון.

צבעים מודרניים והשימוש בהם

כדאי לדעת שהמילה האחרונה בכל מה ששייך לעיצוב הבית בעזרת צבעים אלה צבעים שיוצרים אשליה של קיר במראה ז'מש, קיר במראה קטיפתי או קיר במראה משי. כל האלמנטים האלה יכולים להוסיף מאוד לאופי של החדר שאתם מעצבים כך שכדאי לקחת את זה בחשבון ולנסות גם את האפשרויות האלה.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: