מאמרים

הכנת מפרט טכני לקבלן

אם יש דבר שמורכב להתעסק בו כשאתם מגיעים מכל תחום אחר בחיים, זה כל הנושא של עיצוב ובניית בית. אומנם עבור מי שחיי ונושם את התחום הזה הכול בו ברור, החל מהמונחים ועד המחירים, אך לכל אדם אחר זה נשמע כמו סינית. זה גם מה שקורה אצלכם היום, כשהחלטתם לקנות בית ולעצב אותו? אם כך, הסירו דאגה מלבכם כי אני כאן בשבילכם ואשמח ללוות אתכם לכל אורך הדרך. שמי עפרה ואני אדריכלית פנים עם ניסיון של שנים רבות ואשמח ללוות גם אתכם בדרך לבית החדש.

הכנת תוכניות חשמל

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל בית, ואחד מהדברים שיקבעו האם המגורים בבית יהיו נוחים או לא, זו שאלת החשמל.

- האם מערכת החשמל תעבוד כמו שצריך?

- האם יהיו מספיק שקעים בכל מקום?

- האם המתח יהיה מספיק גבוה?

הכנת תוכניות תלת ממדיות

אם לא מזמן הגשמתם חלום וקניתם דירה, אתם בוודאי רוצים שהיא תיראה הכי טוב שאפשר. אין כל טעם לעבוד כל החיים, לקנות נכס ובסופו של דבר לא לאהוב את המקום שבו אתם גרים, ואני כאן כדי לעזור לכם בנושא הזה. שמי עפרה ואני אדריכלית פנים שעוסקת בתחום מזה שנים רבות, כך שאם אתם חולמים לעצב את הבית שלכם אחרת, אוכל לסייע לכם. יש לי משרד עצמאי שאני מנהלת כבר שנים ובעזרת טכנולוגיה מתקדמת ושימוש בהדמיות תלת מימד תוכלו לקחת חלק פעיל בכל שלב בעיצוב הבית שלכם ובהגשמת חלומותיכם.

עיצוב חנויות

מזה שנים החלום שלכם היה לפתוח חנות והיום אתם עומדים להגשים זאת? אם כך, אחד מהדברים החשובים ביותר שאתם צריכים להיות מודעים אליהם זו העובדה שחלק ממה שישפיע על ההצלחה שלכם זו השאלה איך תיראה החנות. האם היא תיראה מספיק מושכת, יפה ומעוצבת? במידה ותשקיעו בעיצוב שלה אתם תראו שעוד ועוד אנשים ייכנסו אליה וגם יקנו מכם, ואני כאן כדי לעזור לכם במשימה הזאת! שמי עפרה ואני אדריכלית פנים שעוסקת בתחום מזה שנים רבות, כך שאיתי תוכלו להיות בטוחים שהחנות שלכם תהייה מעוצבת בדיוק כמו שתמיד רציתם.

עיצוב מטבחים

אם יש חדר בבית שיש לו חשיבות אדירה זה המטבח שלנו, שכן זה המקום שבו אנחנו רוקחים את המטעמים ושם אנחנו גם בדרך כלל אוכלים ומבלים ביחד. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם רוצים מטבח חלומי, כזה שיהיה מספיק רחב ידיים ועם מספיק אור טבעי. רוצים לעצב את המטבח בבית החדש שלכם? לעשות שיפוץ ולהפוך את המטבח הישן למקום קסום ומודרני? אם כך, הגעתם למקום הנכון! שמי עפרה ואני עוסקת באדריכלות פנים מזה שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שאצלי תקבלו את השירות הטוב ביותר.

פיקוח עליון בעיצוב פנים

אחד מהדברים החשובים ביותר בכל הנושא של עיצוב פנים זה לפקח על כך שהעובדה אכן מתבצעת בשטח כפי שהיא תוכננה. לכן, אם גם אתם רוצים שהדירה שלכם תיראה יפה ואם אתם מחפשים אדריכלית פנים מומחית שתוכל ללוות את כל הפרויקט שלכם בשלביו השונים, הגעתם למקום הנכון! שמי עפה ואני עוסקת בתחום הזה מזה שנים, כך שאם תיפנו אלי תוכלו ליהנות משירות שכולל:

עיצוב פנים בתל אביב

כל אחד מאיתנו רוצה שיהיה לו בית כמה שיותר מעוצב ויפה, ואם אפשר, אז שכולם גם ידברו על כמה הבית שלנו מיוחד. השאלה איך משיגים את המטרה הזאת,

עץ – שימושים בעיצוב

אחת מהמגמות הבולטות ביותר בעיצוב בשנה האחרונה זה השימוש בעץ טבעי הן ליצירת רהיטים והן לצרכים אחרים שקשורים לעיצוב הבית. יש לכך מספר סיבות והן: משטחי העץ זולים, הם טבעיים והם גם מתאימים למגמת המחזור שהופכת להיות משמעותית יותר ויותר בעולם העיצוב והאדריכלות.

עיצוב פנים כפרי

כל אחד מאיתנו, כשהוא חושב על עיצוב פנים כפרי חושב בדרך כלל על בית חם, על הרבה אנשים שנמצאים בו ועל ארוחות ערב מפנקות במיוחד. בעיצוב פנים כפרי אנחנו יכולים לראות חללים חמימים שיכולים להתאים לשימוש כל בני המשפחה, כך שזה ברור מדוע כולנו מעוניינים ליצור בית עם אופי כזה.

עיצוב משרד קטן

בשנים האחרונות ניתן לראות עוד ועוד אנשים שעובדים מהבית, וחשוב ביותר להבין שגם כשעובדים מהבית יש צורך לעצב את המשרד. הרבה יותר נעים לעבוד ממשרד מעוצב וכדאי להתייחס לכל הפרטים שיהפכו אותו למקום שנחמד להיכנס אליו.

עפרה עזורי: 054-4753799  |  דוא”ל: